0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد بلیارد بازی انفجار انفجار CRASH ROYAL حکم پاسور انفجار۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Europe Euro Group E
Belgium
-
-
Romania
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Japan J League
Machida Zelvia
۰
۰
Avispa Fukuoka
Finished
۰۹:۳۰
Gamba Osaka
۲
۱
Vissel Kobe
Finished
۱۳:۰۰
Urawa Red Diamonds
۲
۲
Kashima Antlers
Finished
۱۳:۳۰
Tokyo Verdy 1969
۱
۰
Nagoya Grampus Eight
Finished
۱۲:۳۰
Jubilo Iwata
۱
۱
Cerezo Osaka
Finished
۱۳:۰۰
Shonan Bellmare
۰
۱
FC Tokyo
Finished
۱۳:۳۰
Sagan Tosu
۳
۰
Kyoto Purple Sanga
Finished
۱۳:۳۰
Kashiwa Reysol
۰
۱
Sanfrecce Hiroshima
Finished
۱۳:۳۰
Albirex Niigata
۲
۲
Kawasaki Frontale
Finished
۱۲:۳۰
  Egypt Premier League
Enppi
۱
۰
El Gounah
Finished
۱۹:۳۰
Talaea El Gaish
۲
۲
Smouha
Finished
۱۹:۳۰
  Brazil Serie A
Criciuma EC
-
-
Botafogo RJ
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Iceland Besta deild karla
Vikingur Reykjavik
-
-
KR Reykjavik
بازی شروع نشده است
۲۲:۴۵
HK Kopavogur
۴
۳
Stjarnan
Finished
۲۰:۳۰
IF Vestri
۱
۵
Valur Reykjavik
Finished
۱۷:۳۰
  Paraguay Division Intermedia
Guairena FC
۱
۱
Deportivo Santani
Finished
۰۰:۳۰
12 de Junio
۲
۱
Deportivo Recoleta
Finished
۱۷:۳۰
Pastoreo FC
۱
۳
Club Sportivo Carapegua
Finished
۱۷:۳۰
  Japan J2 League
V-Varen Nagasaki
۲
۰
Fujieda MYFC
Finished
۱۳:۳۰
Fagiano Okayama
۱
۰
ThespaKusatsu Gunma
Finished
۱۳:۳۰
Ventforet Kofu
۱
۲
Ehime FC
Finished
۱۲:۳۰
Tochigi SC
۲
۱
Jef United Ichihara Chiba
Finished
۱۳:۳۰
Renofa Yamaguchi
۰
۳
Iwaki SC
Finished
۱۳:۳۰
Montedio Yamagata
۱
۱
Vegalta Sendai
Finished
۱۱:۳۰
Kagoshima United
۳
۰
Oita Trinita
Finished
۱۳:۳۰
Yokohama FC
۵
۰
Roasso Kumamoto
Finished
۱۲:۳۰
  Republic of Korea K-League 1
Gangwon FC
۲
۳
Gimcheon Sangmu FC
Finished
۱۳:۳۰
Daejeon Citizen
۲
۱
Gwangju FC
Finished
۱۳:۳۰
FC Seoul
۳
۰
Suwon City
Finished
۱۴:۳۰
Daegu FC
۳
۰
Jeonbuk Hyundai Motors FC
Finished
۱۲:۳۰
  Spain Primera Federacion Playoffs
Gimnastic de Tarragona
۰
۰
Malaga CF
inprogress
۲۲:۰۰
  Belarus Vysshaya Liga
BATE Borisov
۳
۱
Dinamo Brest
Finished
۲۰:۳۰
Naftan Novopolotsk
۰
۱
Slavia Mozyr
Finished
۱۶:۳۰
FC Minsk
۱
۲
Arsenal Dzyarzhynsk
Finished
۱۸:۳۰
  Canada Premier League
Cavalry FC
۱
۱
Atletico Ottawa
Finished
۰۴:۳۰
  Uzbekistan Super League
PFK Dinamo Samarkand
۱
۱
Andijan
Finished
۱۸:۳۰
Lokomotiv Tashkent FK
۱
۲
Sogdiyona Jizzax
Finished
۱۸:۳۰
  United States USL League Two
Pathfinder FC
۰
۴
Seacoast United Phantoms
Finished
۰۱:۳۰
FC Tucson
۶
۰
Southern California Seahorses
Finished
۰۵:۳۰
Almaden FC
۳
۱
Davis Legacy
Finished
۰۶:۰۰
United Pdx
۲
۱
BALLARD FC
Finished
۰۵:۳۰
Ocean City Nor'easters
۳
۰
LVU Rush
Finished
۰۲:۳۰
Bavarian United SC
۴
۰
Minneapolis City SC ESL2
Finished
۰۳:۳۰
Utah United
۱
۲
Flatirons Rush SC
Finished
۰۴:۳۰
Midlakes United
۲
۱
Lane United FC
Finished
۰۵:۳۰
Western Mass Pioneers
۶
۱
Boston City
Finished
۰۲:۳۰
Ocean City Nor'easters
۳
۰
Lehigh Valley United Sonic
Finished
۰۲:۳۰
Twin City Toucans
۱
۰
AC Houston Sur
Finished
۰۴:۰۰
  Uruguay Segunda Division
Montevideo City Torque
۰
۱
Cerrito CS
Finished
۰۲:۳۰
Uruguay Montevideo
۰
۰
CA Rentistas
inprogress
۲۱:۳۰
La Luz
۱
۲
CSyD Cooper
Finished
۱۶:۳۰
Sud America
۰
۰
Tacuarembo
inprogress
۲۲:۰۰
  Poland IV Liga
Tarnovia Tarnowo Podgorne
۷
۵
Jarota Jarocin
Finished
۱۷:۳۰
Zabkovia Zabki
۳
۳
KTS Weszlo
Finished
۱۸:۳۰
MKS Huragan Pobiedziska
۲
۲
Victoria Wrzesnia
Finished
۱۷:۳۰
Gedania Gdansk II
۳
۴
Radunia Stezyca II
Finished
۱۶:۳۰
KS Raszyn
۲
۳
Ursus Warsawa
Finished
۱۸:۳۰
Powisle Dzierzgon
۲
۱
LKS Pogon Lebork
Finished
۱۶:۳۰
Wisla Plock II
۷
۰
MKS Piaseczno
Finished
۱۸:۳۰
LKS Orzel Ryczow
۷
۵
BKS Bochnia
Finished
۱۶:۳۰
LKS Jawiszowice
۲
۰
Niwa Nowa Wies
Finished
۱۹:۳۰
Polonia Chodziez
۴
۰
LKS Goluchow
Finished
۱۲:۳۰
LKS Mszczonowianka Mszczonow
۱
۱
KS Blonianka Blonie
Finished
۱۸:۳۰
Jaguar Gdansk
۳
۱
Start Miastko
Finished
۱۶:۳۰
  United States USL Championship
Hartford Athletic
۰
۱
Tampa Bay Rowdies
Finished
۰۳:۰۰
  Norway 2. Division Avd. 2
Tromsdalen UIL
۱
۱
Ullensaker Kisa IL
Finished
۱۷:۰۰
Strindheim IL
۱
۲
Kjelsas Oslo
Finished
۱۵:۳۰
Grorud
۵
۲
Follo Fotball Ski
Finished
۱۵:۳۰
Eidsvold TF
۲
۱
Strommen IF
Finished
۱۵:۳۰
Stjordals Blink
۰
۰
Skeid Oslo
Finished
۱۵:۰۰
  World Friendly Club Matches
FC Deisenhofen
۱
۲
1860 Rosenheim
Finished
۱۹:۳۰
Ferencvarosi TC
۱
۰
NK Nafta Lendava
Finished
۱۸:۳۰
NK Maribor
۲
۱
FC Spartak Trnava
Finished
۱۸:۳۰
Mineros De Zacatecas
۱
۲
Pachuca CF
Finished
۰۳:۳۰
SSA Korona Kolporter Kielce
۱
۱
Motor Lublin
Finished
۱۵:۳۰
Paksi FC
۴
۱
Budaorsi SC
Finished
۱۱:۳۰
Stranraer
۱
۱
Larne
Finished
۱۶:۳۰
KS Ruch Chorzow
۰
۱
MKS Puszcza Niepolomice
Finished
۱۳:۰۰
Mold Alexandra
۳
۰
Conwy Borough
Finished
۱۷:۰۰
Lausanne-Sports
۳
۲
FC Stade Lausanne Ouchy
Finished
۱۷:۳۰
FC Livingston
۲
۱
Alloa Athletic
Finished
۱۷:۳۰
FK Teplice
۱
۰
FK Viktoria Zizkov
Finished
۱۲:۰۰
Nyiregyhaza Spartacus FC
۵
۱
Cigand SE
Finished
۱۲:۳۰
NK Domzale
۲
۲
MFK Ruzomberok
Finished
۱۸:۳۰
OFK Belgrade
۱
۰
FK Decic Tuzi
Interrupted
۱۹:۳۰
AGF Aarhus
۰
۰
Brabrand IF
Finished
۱۲:۳۰
SV Meppen
۲
۲
FC Schalke 04 II
Finished
۱۶:۳۰
Crusaders FC
۰
۲
Derry City
Finished
۱۷:۳۰
SK Lisen
۰
۰
FC Trinity Zlín
Finished
۱۲:۰۰
AC Dukla Praha
۳
۱
FK MAS Taborsko
Finished
۱۲:۳۰
Polonia Bytom
۱
۲
Piast Gliwice
Finished
۱۲:۳۰
Widzew Lodz
۳
۱
GKS Dospel Katowice
Finished
۱۳:۳۰
FK Pohronie
۳
۲
FC Dukla Banska Bystrica
Finished
۱۲:۰۰
SK Sigma Olomouc 2
۱
۱
SFC Opava
Finished
۱۲:۳۰
FC Vysocina Jihlava
۴
۰
MKF Chrudim
Finished
۱۲:۳۰
FC Suderelbe
۲
۴
FC St. Pauli II
Finished
۱۷:۳۰
SV Donau
۱
۵
First Vienna Fernwärme FC 1894
Finished
۱۸:۳۰
Spartak Subotica
۲
۴
Tekstilac Odzaci
Finished
۱۲:۰۰
Brechin City
۰
۲
Dundee United FC
Finished
۱۶:۳۰
DJK Ammerthal
۰
۵
DJK Vilzing
Finished
۱۷:۳۰
Primorje Ajdovscina
۰
۲
FC Koper
Finished
۱۹:۳۰
FC Dinamo Bucuresti
۱
۱
FC Unirea 2004 Slobozia
Finished
۱۱:۳۰
FK Humenne
۱
۰
FC Kosice
Finished
۱۲:۰۰
FC Slovan Liberec
۲
۰
SK Slovan Varnsdorf
Finished
۱۲:۳۰
Zurich II
۳
۱
FC Wil 1900
Finished
۱۲:۳۰
Heimstetten
۴
۱
VFB Hallbergmoos
Finished
۱۳:۰۰
Chojniczanka Chojnice
۰
۰
MKP Kotwica Kolobrzeg
Abandoned
۱۳:۳۰
PFC Botev Plovdiv 1912
۱
۰
Beroe Stara Zagora
Finished
۱۹:۳۰
FC Yantra Gabrovo
۱
۱
Etar 1924 Veliko Tarnovo
Finished
۱۱:۰۰
PFC CSKA Sofia
۲
۰
Belasitsa Petrich
Finished
۱۱:۳۰
PFC Montana 1921
۲
۲
PFC CSKA-Sofia II
Finished
۱۱:۳۰
FK Samorin
۰
۳
FC Vion Zlate Moravce
Finished
۱۲:۳۰
FC Vaduz
۴
۲
SC Kriens
Finished
۱۵:۳۰
FC Nenzing
۰
۳
SC Rheindorf Altach
Finished
۱۷:۳۰
FK Tikves Kavadarci
۲
۰
KF Ballkani
Finished
۱۸:۳۰
Pfc Pirin Blagoevgrad
۰
۵
Levski Krumovgrad
Finished
۱۸:۳۰
Septemvri Sofia
۰
۰
Strumska Slava
Finished
۱۹:۳۰
PFC Levski Sofia
۲
۰
PFC Spartak Pleven
Finished
۱۹:۳۰
  Iraq Iraqi Premier League
Naft Al-Wasat
۰
۱
AL Zawraa SC
Finished
۲۰:۰۰
Al-Hudood Sports Club
۲
۱
Al Minaa
Finished
۱۷:۳۰
Naft Al-Basra SC
۰
۲
Al Qasim SC
Finished
۲۰:۰۰
Karbala FC
۲
۱
Al-Karkh
Finished
۱۷:۱۵
Amanat Baghdad SC
۱
۱
Al Kahraba Club
Finished
۲۰:۰۰
  Tunisia Tunisia Cup
Olympique Beja
۳
۲
AS Marsa
Finished
۱۸:۳۰
  Chile Copa Chile
Copiapo
۲
۲
Cobresal Salvador
Finished
۲۰:۰۰
Puerto Montt
-
-
Deportes Temuco
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Australia NPL South Australia
Adelaide City
۲
۱
Adelaide Croatia Raiders
Finished
۱۱:۰۰
Adelaide Comets
۱
۱
White City Beograd
Finished
۱۱:۰۰
Croydon Kings
۲
۱
Para Hills Knights
Finished
۰۸:۳۰
North Eastern Metro Stars
۵
۱
Adelaide United U23
Finished
۱۱:۰۰
Adelaide Olympic
۱
۴
Modbury Jets
Finished
۱۲:۰۰
  Malaysia Super League
Johor Darul Takzim FC
۳
۰
Pahang
Finished
۱۳:۰۰
Kuching City FC
۱
۱
Terengganu
Finished
۱۵:۴۵
Penang FC
۰
۱
Kedah
Finished
۱۶:۳۰
  United States NWSL
Orlando Pride SC (W)
۶
۰
Utah Royals (W)
Finished
۰۳:۳۰
  Iceland 1. Deild
UMF Grindavik
۳
۱
Dalvik/Reynir
Finished
۱۹:۳۰
Thor Akureyri
۱
۲
Leiknir Reykjavik
Finished
۱۹:۳۰
  Republic of Korea K-League 2
FC Anyang
۲
۱
Seoul E-Land FC
Finished
۱۴:۰۰
Suwon Samsung Bluewings
۳
۰
Seongnam Ilhwa Chunma
Finished
۱۴:۰۰
Chungnam Asan
۴
۰
Gyeongnam FC
Finished
۱۳:۳۰
  Peru Liga 2
Santos FC de Ica
۰
۰
Deportivo Coopsol
inprogress
۲۱:۴۵
  Argentina Primera Nacional
CA San Miguel
۰
۰
Talleres Remedios Escalada
inprogress
۲۱:۳۰
CA Defensores de Belgrano
۰
۰
Gimnasia Mendoza
inprogress
۲۱:۳۰
Tristan Suarez
۱
۰
CA All Boys
inprogress
۲۱:۳۰
Temperley
۰
۰
Quilmes Atletico Club
بازی شروع نشده است
۲۱:۴۵
Deportivo Madryn
۰
۰
Estudiantes Rio Cuarto
inprogress
۲۱:۳۰
Almagro
۱
۱
Nueva Chicago
inprogress
۲۱:۳۰
Brown de Adrogue
۰
۰
Deportivo Moron
inprogress
۲۱:۳۰
  Brazil Serie B
CRB Clube de Regatas Brasil
-
-
Guarani FC De Campinas
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Operario PR
-
-
Botafogo SP
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Norway 1. Division
Sogndal IL
۲
۰
Kongsvinger IL
Finished
۱۸:۳۰
  Norway 3. Division avd. 3
Asker Fotball
۲
۱
Flint
Finished
۱۵:۳۰
Frigg
۶
۰
KFUM 2
Finished
۱۶:۳۰
Nordstrand
۴
۱
Askollen
Finished
۱۶:۳۰
Gamle Oslo
۲
۰
Sarpsborg 08 2
Finished
۱۵:۳۰
  Australia NPL Victoria
Avondale FC
۵
۱
Manningham United Blues
Finished
۰۸:۳۰
Heidelberg United
۰
۰
Port Melbourne Sharks SC
Finished
۰۹:۳۰
Dandenong Thunder SC
۱
۰
Dandenong City
Finished
۱۲:۳۰
Green Gully Cavaliers SC
۴
۲
Oakleigh Cannons
Finished
۰۶:۳۰
  Brazil Serie C
Tombense MG
-
-
Floresta EC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  United States MLS Next Pro League
Columbus Crew II
۱
۲
Chicago Fire FC II
Finished
۰۲:۳۰
  New Zealand Southern Premier League
Selwyn United
۲
۵
Coastal Spirit
Finished
۰۶:۳۰
Nomads United
۱
۲
Christchurch United
Finished
۰۶:۱۵
Universities of Canterbury
۰
۳
Ferrymead Bays
Finished
۰۶:۱۵
Cashmere Technical
۲
۰
Dunedin City Royals
Finished
۰۵:۳۰
  Brazil Campeonato Paulista U20
Portuguesa Santista SP U20
۱
۰
Palmeiras U20
inprogress
۲۱:۳۰
Sertaozinho U20
۱
۱
Uniao Sao Joao U20
inprogress
۲۱:۳۰
  Uruguay Primera Division
Racing Club de Montevideo
۰
۱
Defensor Sporting
inprogress
۲۱:۳۰
Club Atletico Cerro
۰
۰
Danubio
Finished
۱۶:۳۰
Deportivo Maldonado
۱
۳
Centro Atletico Fenix
Finished
۱۹:۰۰
  Croatia Croatia Cup Women
ZNK Osijek (W)
۱
۲
Dinamo Maksimir (W)
Finished
۱۹:۳۰
  Spain Regional League
CD Vera
۰
۱
UD Playas de Sotavento
Finished
۱۷:۳۰
  Singapore Premier League
Brunei Dpmm FC
۳
۳
Geylang United FC
Finished
۱۵:۴۵
Young Lions
۳
۲
Tanjong Pagar United FC
Finished
۱۳:۳۰
  Latvia Virsliga
SC Grobinas
۰
۶
Riga FC
Finished
۱۴:۳۰
  Philippines PFL
Kaya FC
۶
۰
Philippine Army FC
Finished
۱۰:۳۰
Philippine Air Force
۱
۲
Manila Digger FC
Finished
۱۰:۳۰
United City FC
۳
۰
Mendiola FC
Finished
۱۶:۰۰
Maharlika
۰
۳
Stallion FC
Finished
۱۳:۱۵
  Bhutan Premier League
Tsirang
۲
۲
Thimphu City
Finished
۱۳:۳۰
  United States WPSL Women
Brooklyn City FC (W)
۰
۰
New York Athletic (W)
Finished
۰۳:۰۰
Dade County FC (W)
-
-
Florida Gulf Coast DL FC (W)
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Southern California Eagles (W)
۰
۴
Miss Kick FC (W)
Finished
۰۵:۰۰
Beach Futbol Club (W)
۲
۰
Los Angeles Surf (W)
Finished
۰۵:۳۰
  Australia Capital Territory U23
O'Connor Knights U23
۳
۴
Canberra Croatia U23
Finished
۰۵:۴۵
Cooma Tigers U23
۲
۱
Monaro Panthers U23
Finished
۰۶:۳۰
  New Zealand Central Premier League
Western Suburbs
۰
۱
Wellington Olympic
Finished
۰۶:۰۰
North Wellington AFC
۳
۱
Stop Out Sports Club
Finished
۰۷:۳۰
Petone
۲
۲
Wellington Phoenix Reservers
Finished
۰۶:۳۰
Miramar Rangers
۵
۰
Island Bay United
Finished
۰۶:۰۰
  Australia South Australia State League 1
Adelaide Vipers
۲
۰
Adelaide Blue Eagles
Finished
۰۹:۳۰
Fulham United FC
۳
۰
Sturt Lions
Finished
۰۹:۰۰
Playford Patriots
۱
۰
Adelaide Victory
Finished
۰۹:۰۰
Salisbury United
۲
۱
Western Strikers SC
Finished
۰۹:۰۰
West Adelaide
۱
۲
Cumberland United
Finished
۰۹:۰۰
  Australia NPL New South Wales U20
St George City FA U20
۳
۴
NWS Spirit FC U20
Finished
۱۰:۳۰
Hills United FC U20
۱
۲
Wollongong Wolves FC U20
Finished
۱۰:۳۰
Macarthur Rams U20
۲
۱
SD Raiders U20
Finished
۱۰:۳۰
Rydalmere Lions U20
۱
۱
UNSW Sydney FC U20
Finished
۱۰:۳۰
Inter Lions U20
۲
۲
Hakoah Sydney City East U20
Finished
۱۰:۳۰
Marconi Stallions U20
۱
۰
Sutherland Sharks U20
Finished
۱۰:۳۰
Northern Tigers U20
۰
۰
Dulwich Hill U20
Cancelled
۱۰:۰۰
Bonnyrigg White Eagles U20
۰
۰
Dunbar Rovers U20
Cancelled
۱۰:۳۰
  Jordan League Women
Al Isteklal (W)
۲
۰
Al Naser (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Norway 3. Division avd. 6
FK Fyllingsdalen
۱
۳
Harstad IL
Finished
۱۹:۴۵
SK Sprint-Jeloy
۱
۱
Ulfstind
Finished
۱۴:۳۰
Ham Kam B
۳
۵
Honefoss BK
Finished
۱۸:۳۰
  Brazil Copa Paulista
Portuguesa Desportos
۰
۰
Oeste Itapolis
inprogress
۲۱:۳۰
EC XV de Novembro (Piracicaba)
۰
۱
Rio Claro SP
inprogress
۲۱:۳۰
Capivariano SP
۱
۱
Rio Branco SP
inprogress
۲۱:۳۰
XV de Jau
۰
۰
Vocem
inprogress
۲۲:۰۰
Red Bull Bragantino II
۰
۰
EC Sao Bento
inprogress
۲۱:۳۰
AD São Caetano do Sul
۱
۱
Juventus SP
inprogress
۲۱:۳۰
GD Saocarlense
۰
۰
CA Taquaritinga SP
inprogress
۲۲:۳۰
  Paraguay U19 League
Sportivo Ameliano U19
۲
۱
Sportivo Trinidense U19
Finished
۱۹:۰۰
General Caballero JLM U19
۱
۱
Sportivo Luqueno U19
Finished
۱۹:۰۰
Sol de America U19
۰
۲
Cerro Porteño U19
Finished
۱۵:۰۰
  Uruguay Segunda B Nacional
Palermo Rocha FC
۰
۰
Deportivo Colonia
inprogress
۲۱:۳۰
Durazno
۴
۱
Huracan F.C.
inprogress
۲۱:۰۰
Club Atletico Artigas
۰
۰
CA Platense
inprogress
۲۲:۳۰
Salus
۰
۰
CD Parque del Plata
Finished
۱۷:۳۰
CA Bella Vista
۲
۱
Sportivo Bella Italia
Finished
۱۷:۳۰
CA Lito
-
-
Mar de Fondo
inprogress
۲۱:۳۰
  Brazil Catarinense U20
Avai U20
۳
۱
Nacao Esportes U20
Finished
۱۷:۰۰
  Brazil Campeonato Mineiro U20
America MG U20
۲
۰
EC Futgol U20
inprogress
۲۱:۳۰
Coimbra EC U20
۰
۱
Atletico Mineiro U20
Finished
۱۵:۳۰
Cruzeiro EC U20
۴
۰
Contagem U20
Finished
۱۶:۰۰
Santarritense U20
۱
۰
Ipatinga FC U20
Finished
۱۶:۳۰
  Argentina Primera B Metropolitana
Comunicaciones de Bueno Aires
۱
۳
Excursionistas
Finished
۱۹:۳۰
Argentino Merlo
۲
۰
San Martin De Burzaco
inprogress
۲۱:۳۰
Sportivo Italiano
۰
۱
CD UAI Urquiza
inprogress
۲۱:۳۰
Flandria
۰
۲
CS Dock Sud
inprogress
۲۱:۳۰
Villa San Carlos
۰
۲
Colegiales
inprogress
۲۱:۳۰
Argentino Quilmes
۰
۰
Deportivo Merlo
Finished
۲۱:۳۰
Deportivo Liniers
۰
۰
Club Atletico Acassuso
inprogress
۲۱:۳۰
  Norway 1. Division Women
Fortuna Aalesund (W)
۶
۰
Tromso 2020 (W)
Finished
۱۹:۳۰
Viking FK (W)
۱
۲
Avaldsnes (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Brazil Carioca U20
Madureira RJ U20
۲
۲
Fluminense RJ U20
Finished
۱۶:۳۰
Audax Rio RJ U20
۱
۳
Flamengo RJ U20
Finished
۱۶:۳۰
  Australia Northern NSW Premier League
Valentine Phoenix
۱
۱
Cooks Hill United
Finished
۱۰:۳۰
Adamstown Rosebud FC
۲
۷
Maitland
Finished
۰۸:۰۰
Lake Macquarie City FC
۰
۱
New Lambton
Finished
۰۹:۳۰
  New Zealand Northern Premier League
Western Springs AFC
۴
۲
Manurewa AFC
Finished
۰۹:۰۰
Eastern Suburbs Auckland AFC
۱
۰
Auckland City
Finished
۰۶:۳۰
Auckland United FC
۴
۲
Tauranga City United
Finished
۰۶:۳۰
East Coast Bays
۱
۳
Bay Olympic
Finished
۰۶:۳۰
Melville United
۲
۱
Hamilton Wanderers AFC
Finished
۰۸:۳۰
  Australia South Australia Premier League Reserves
Adelaide Comets Reserves
۱
۱
White City Reserves
Finished
۰۸:۴۵
Adelaide Olympic FC Reserves
۳
۲
Modbury Jets Reserves
Finished
۰۹:۴۵
Croydon Kings Reserves
۴
۴
Para Hills Knights Reserves
Finished
۰۶:۱۵
South Adelaide Reserves
۱
۳
Campbelltown Reserves
Finished
۰۶:۴۵
Adelaide City Reserves
۴
۰
Adelaide Croatia Raiders Reserves
Finished
۰۸:۳۰
  Australia Queensland Premier League 2
Taringa Rovers
۲
۴
Maroochydore Swans FC
Finished
۱۱:۳۰
North Lakes United
۵
۴
Samford Rangers FC
Finished
۱۱:۳۰
Grange Thistle SC
۴
۳
North Star
Finished
۱۳:۳۰
  South Africa Championship Women
Mamelodi Sundowns (W)
۱
۰
University of Fort Hare (W)
Finished
۱۴:۳۰
Royal AM FC (W)
۰
۰
Durban Ladies FC (W)
Finished
۱۶:۳۰
Lindelani FC (W)
۰
۴
JVW FC (W)
Finished
۱۴:۳۰
Johannesburg Uni (W)
۱
۰
City Lads FC (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Iceland 1. Deild Women
IBV Vestmannaeyjar (W)
۱
۰
UMF Selfoss (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Ireland U20 League
Waterford FC U20
۰
۲
Kerry FC U20
Finished
۱۶:۳۰
Drogheda United U20
۲
۲
Finn Harps U20
Finished
۱۷:۰۰
Shamrock Rovers U20
۲
۱
Sligo Rovers U20
Finished
۱۷:۳۰
Derry City U20
۴
۲
Dundalk U20
Finished
۱۶:۳۰
Galway United U20
۳
۴
Bohemians Dublin U20
Finished
۱۶:۳۰
Shelbourne U20
۶
۲
Bray Wanderers U20
Finished
۱۶:۳۰
Longford Town U20
۴
۲
Athlone Town U20
Finished
۱۴:۳۰
Cobh Ramblers U20
۰
۲
Wexford FC U20
Finished
۱۷:۳۰
  Australia Northern Territory Darwin Premier League
Port Darwin FC
۱
۱
Casuarina FC
Finished
۱۴:۰۰
Garuda FC
۰
۳
Hellenic Athletic Club
Finished
۱۰:۰۰
  Japan J3 League
Grulla Morioka
۰
۰
Imabari FC
Finished
۱۲:۳۰
Tegevajaro Miyazaki
۳
۳
Kamatamare Sanuki
Finished
۱۳:۳۰
SC Sagamihara
۳
۲
Matsumoto Yamaga FC
Finished
۱۲:۳۰
Gainare Tottori
۲
۴
FC Gifu
Finished
۱۳:۳۰
Nagano Parceiro
۲
۳
Kataller Toyama
Finished
۱۲:۳۰
Omiya Ardija
۳
۲
F.C. Ryukyu
Finished
۱۳:۳۰
  Australia NPL Queensland U23
Gold Coast Knights U23
۲
۰
Brisbane Olympic U23
Finished
۰۹:۰۰
Queensland Lions U23
۴
۲
Sunshine Coast Wanderers U23
Finished
۰۵:۴۵
Peninsula Power U23
۴
۰
Rochedale Rovers U23
Finished
۱۲:۴۵
Redlands United U23
۱
۷
Brisbane City U23
Finished
۰۹:۱۵
  Australia NSW Premier League 2
Bankstown City Lions
۱
۲
Bulls FC Academy
Finished
۰۸:۳۰
Gladesville Ryde Magic
۲
۰
Hurstville ZFC
Finished
۱۰:۳۰
Rydalmere Lions
۰
۶
UNSW FC
Finished
۱۲:۳۰
Central Coast United
۱
۰
Western Rage FC
Finished
۱۰:۳۰
Inter Lions FC
۱
۴
Hakoah Sydney City East
Finished
۱۲:۳۰
Macarthur Rams
۱
۳
SD Raiders FC
Finished
۱۲:۳۰
Inner West Hawks
۳
۰
Hawkesbury City SC
Finished
۱۲:۳۰
Camden Tigers SC
۱
۴
Bankstown United FC
Finished
۱۲:۳۰
Northern Tigers
۰
۰
Dulwich Hill F.C.
Finished
۱۰:۰۰
Fraser Park
۰
۰
Mounties Wanderers
Cancelled
۱۰:۳۰
Bonnyrigg White Eagles
۰
۰
Dunbar Rovers FC
Finished
۱۲:۳۰
  Australia Capital Territory NPL 2
Australian National University FC
۱
۲
Belconnen United
Finished
۰۸:۳۰
Canberra Juventus
۱
۱
West Canberra Wanderers FC
Finished
۰۸:۳۰
Queanbeyan City FC
۱
۱
Brindabella Blues FC
Finished
۰۶:۰۰
Canberra White Eagles FC
۱
۱
Wagga City Wanderers FC
Finished
۰۸:۳۰
  Australia NPL Western Australia U20
Balcatta U20
۳
۴
Perth RedStar U20
Finished
۰۸:۳۰
Stirling Macedonia U20
۰
۱
Perth U20
Finished
۱۰:۳۰
Western Knights U20
۰
۳
Inglewood United U20
Finished
۰۸:۳۰
Olympic Kingsway U20
۰
۲
Bayswater City U20
Finished
۰۸:۳۰
Armadale U20
۵
۱
Fremantle City FC U20
Finished
۰۸:۳۰
  Ethiopia Premier League Women
Sidama Bunna (W)
۲
۳
Bole Sub City (W)
Finished
۱۴:۳۰
Ethiopia Nigd Bank (W)
۶
۰
Adama Ketema (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Mongolia Premier League
Deren
۱
۱
FC Ulaanbaatar
Finished
۱۴:۴۵
Khoromkhon Klub
۲
۶
FC Selenge Press Falcons
Finished
۱۱:۴۵
  Faroe Islands 1. Deild
B71 Sandur
۱
۲
FC Hoyvik
Finished
۱۷:۳۰
HB Torshavn II
۰
۴
B36 Torshavn II
Finished
۱۹:۳۰
FC Suduroy
۲
۲
NSI Runavik II
Finished
۲۰:۳۰
Klaksvik II
۰
۳
Vikingur Gota II
Finished
۱۷:۳۰
  Lithuania I Lyga
Tauras Taurage
۴
۰
BFA Vilnius
Finished
۱۸:۳۰
FK Riteriai
۲
۱
BE1 NFA
Finished
۱۸:۳۰
FA Siauliai B
۰
۲
FK Ekranas
Finished
۱۹:۳۰
  Brazil Paulista Serie B
Tanabi SP U23
۱
۰
Aracatuba U23
inprogress
۲۱:۳۰
  Peru Campeonato Nacional Women
FC Killas (W)
۱
۰
Ayacucho FC (W)
inprogress
۲۱:۳۰
UNSAAC (W)
۲
۲
Biavo FC (W)
Finished
۱۹:۳۰
Carlos Mannucci (W)
۶
۱
Defensores Del Ilucan (W)
Finished
۱۹:۳۰
  Kenya Super League
Mara Sugar FC
۱
۰
Mathare United
Finished
۱۴:۳۰
Darajani Gogo
۰
۱
Mombasa Elite
Finished
۱۴:۳۰
Kajiado
۱
۱
Luanda Villa SC
Finished
۱۴:۳۰
Kisumu All Stars
۱
۳
Mully Children Family
Finished
۱۴:۳۰
Nairobi United
۱
۰
Migori Youth
Finished
۱۴:۳۰
  Chile Primera Division Women
Deportes Antofagasta (W)
۱
۱
Union Espanola (W)
Finished
۱۸:۳۰
Deportes Iquique (W)
-
-
Coquimbo Unido (W)
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Japan Regional League
Cento Cuore Harima
۱
۱
FC AWJ
Finished
۱۳:۰۰
Itazuke FC
۰
۳
Veroskronos Tsuno
Finished
۰۶:۳۰
Brew Kashima
۵
۳
KMG Holdings
Finished
۰۶:۳۰
Porvenir Asuka
۱
۰
Hannan University
Finished
۰۷:۳۰
Nippon Steel Oita
۰
۵
J-Lease FC
Finished
۰۹:۰۰
Kaiho Bank SC
۰
۳
FC Nobeoka Agata
Finished
۰۹:۳۰
Toho Titanium
۰
۴
Vonds Ichihara
Finished
۱۰:۳۰
  Australia NPL Victoria Women
Bulleen Lions (W)
۶
۲
Boroondara Carey Eagles (W)
Finished
۰۸:۳۰
Essendon Royals (W)
۲
۰
Heidelberg United (W)
Finished
۰۸:۳۰
Brunswick Juventus FC (W)
۵
۰
Calder Utd SC (W)
Finished
۰۸:۳۰
Alamein FC (W)
۱
۵
South Melbourne (W)
Finished
۰۸:۳۰
Bentleigh Greens SC (W)
۳
۰
Emerging Jets (W)
Finished
۰۹:۳۰
  Australia Tasmania Super League Women
Launceston United (W)
۶
۰
Taroona (W)
Finished
۰۵:۳۰
Devonport Strikers (W)
۸
۰
Riverside Olympic SC (W)
Finished
۰۵:۳۰
South Hobart (W)
۲
۱
Glenorchy Knights (W)
Finished
۰۷:۳۰
  Australia Queensland Premier League 3
Tweed United Gold
۱
۱
Runaway Bay Green
Finished
۰۹:۳۰
Redcliffe Dolphins
۱
۲
University of Queensland
Finished
۱۱:۳۰
Mount Gravatt Hawks
۱
۱
Newmarket
Finished
۱۱:۳۰
Centenary Stormers
۰
۴
Virginia United
Finished
۱۱:۳۰
North Brisbane
۳
۰
Acacia Ridge
Finished
۱۱:۳۰
  China FA Cup
Suzhou Dongwu
۰
۴
Beijing Guoan FC
Finished
۱۵:۰۰
Chongqing Tongliang Long
۳
۶
Shandong Luneng Taishan FC
Finished
۱۵:۰۰
Jiangxi Lushan F.C.
۰
۳
Zhejiang Professional FC
Finished
۱۴:۰۰
Qingdao Red Lions
۰
۲
Shenzhen Peng FC
Finished
۱۵:۰۰
Shijiazhuang Gongfu FC
۲
۳
Qingdao West Coast FC
Finished
۱۵:۰۰
  Brazil Mineiro 2
Nacional MG
۱
۰
SC Aymores
inprogress
۲۱:۳۰
Betim FC
۱
۰
Tupi MG
inprogress
۲۱:۳۰
Democrata Sete Lagoas
۰
۱
Valeriodoce EC
inprogress
۲۱:۳۰
Mamore
۱
۱
Varginha EC
inprogress
۲۱:۳۰
Caldense
۰
۰
North EC MG
inprogress
۲۱:۳۰
  Brazil Serie D
Nova Iguacu FC
۱
۰
Itabuna BA
inprogress
۲۱:۳۰
Ipora EC
۰
۲
Anapolis FC
inprogress
۲۱:۳۰
Manauara EC AM
-
-
Manaus FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
EC Novo Hamburgo
۰
۱
Cianorte PR
inprogress
۲۱:۳۰
Pouso Alegre
-
-
Maringa PR
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Santo Andre
۰
۰
Inter de Limeira
inprogress
۲۱:۳۰
Sao Jose SP
-
-
EC Agua Santa SP
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Germany Verbandsliga
TSG Einheit Bernau
۳
۲
TuS Sachsenhausen 1896
Finished
۱۶:۳۰
SV Grun-Weiss Lubben
۲
۳
SG Union Klosterfelde
Finished
۱۶:۳۰
FV Preussen Eberswalde
۰
۲
FC Concordia Buckow
Finished
۱۶:۳۰
Oranienburger
۱
۲
Petershagen-Eggersdorf
Finished
۱۶:۳۰
  Argentina U20 Championship
Godoy Cruz U20
۱
۱
Sarmiento U20
Finished
۱۵:۳۰
Lanus U20
۰
۱
Argentinos Jrs U20
Finished
۱۵:۳۰
Barracas Central U20
۱
۰
CA Tigre U20
Finished
۱۵:۳۰
Belgrano U20
۳
۱
Boca Juniors U20
Finished
۱۵:۳۰
River Plate U20
۳
۰
Banfield U20
Finished
۱۵:۳۰
Atletico Tucuman U20
۰
۲
CA Talleres de Cordoba U20
Finished
۱۵:۳۰
San Lorenzo U20
۳
۱
Rosario Central U20
Finished
۱۵:۳۰
Gimnasia LP U20
۱
۱
CA Huracan U20
Finished
۱۵:۳۰
Velez Sarsfield U20
۴
۱
Estudiantes LP U20
Finished
۱۵:۳۰
Union de Santa Fe U20
۴
۱
Deportivo Camioneros U20
Finished
۱۵:۳۰
CA Independiente U20
۴
۱
Central Cordoba SE U20
Finished
۱۵:۳۰
Newell's Old Boys U20
۳
۰
Independiente Rivadavia U20
Finished
۱۵:۳۰
Gimnasia y Esgrima La Plata U20
۱
۱
CA Huracan U20
Finished
۱۵:۳۰
Union de Santa Fe U20
۰
۱
Racing Avellaneda U20
Finished
۱۵:۳۰
CA Independiente Avellaneda U20
۴
۱
Central Cordoba SE U20
Finished
۱۵:۳۰
  Australia Queensland Premier League
Eastern Suburbs
۷
۱
Moreton City Excelsior FC 2
Finished
۱۲:۳۰
Capalaba
۵
۰
Mitchelton FC
Finished
۱۱:۴۵
  Republic of Korea K3 League
Gyeongju Korea H&N Power
۱
۰
Daejeon Korail
Finished
۱۲:۰۰
Yeoju Citizen FC
۲
۱
Daegu FC Reserves
Finished
۱۳:۳۰
Ulsan Citizen
۲
۲
Pocheon Citizens FC
Finished
۱۳:۳۰
Mokpo City
۳
۱
Yangpyeong FC
Finished
۱۳:۳۰
  Republic of Korea K-4 League
Jeonbuk Motors II
۳
۱
Seoul Jungnang FC
Finished
۱۰:۳۰
Pyeongchang United
۱
۰
Sejong Vanesse
Finished
۱۳:۳۰
Jinju Citizen FC
۱
۳
Namyangju Citizen
Finished
۱۰:۳۰
  Australia NPL Western Australia
Armadale
۳
۱
Fremantle City FC
Finished
۱۰:۳۰
Balcatta
۱
۳
Perth RedStar FC
Finished
۱۰:۳۰
Western Knights SC
۱
۱
Inglewood United
Finished
۱۰:۳۰
Kingsway Olympic
۳
۱
Bayswater City
Finished
۱۰:۳۰
Floreat Athena
۰
۱
Perth Glory NPL
Finished
۱۰:۳۰
Stirling Macedonia FC
۳
۱
Perth
Finished
۱۲:۳۰
  Australia NPL ACT
Cooma Tigers
۴
۰
Monaro Panthers FC
Finished
۰۸:۳۰
O'Connor Knights SC
۲
۴
Canberra Croatia
Finished
۰۸:۳۰
  Australia Tasmania Championship
New Town Eagles
۲
۱
Hobart United
Finished
۰۸:۰۰
Hobart City Beachside FC
۰
۲
Taroona
Finished
۰۸:۰۰
  Australia NPL Victoria U23
South Melbourne U23
۱
۳
Altona Magic U23
Finished
۰۷:۳۰
Heidelberg Utd U23
۳
۴
Port Melbourne U23
Finished
۱۱:۴۵
Green Gully U23
۲
۱
Oakleigh Cannons U23
Finished
۰۹:۰۰
Avondale U23
۴
۲
Manningham Utd Blues U23
Finished
۰۵:۳۰
Dandenong Thunder U23
۱
۶
Dandenong City U23
Finished
۱۰:۰۰
  Norway 3. Division avd. 2
Mandalskameratene
۲
۳
IF Fram Larvik
Finished
۱۷:۳۰
Sandefjord 2
۰
۲
Pors Grenland
Finished
۱۵:۳۰
Vigor
۱
۶
Madla
Finished
۱۶:۳۰
Odds Ballklubb II
۲
۳
Vindbjart FK Vennesla
Finished
۱۶:۳۰
  Brazil Carioca 2
Serrano RJ
۱
۰
Marica RJ
inprogress
۲۱:۱۵
CEAC Araruama RJ
۰
۰
Resende FC
inprogress
۲۱:۱۵
Duque de Caxias
۰
۰
America RJ
inprogress
۲۱:۱۵
  Ecuador Superliga Women
Macara (W)
۰
۲
Leones del Norte (W)
Finished
۲۰:۳۰
  Spain Tercera Division
Jove Espanol
۰
۱
Xerez Deportivo FC
inprogress
۲۰:۳۰
CD Coria
۲
۰
Real Murcia B
inprogress
۲۱:۳۰
  Lithuania A Lyga
FK Transinvest
۳
۰
FK Dziugas Telsiai
Finished
۱۷:۳۰
FK Panevezys
۲
۰
DFK Dainava Alytus
Finished
۱۹:۳۰
  Taiwan Mulan League Women
Kaohsiung Attackers FC (W)
۱
۱
Taichung Blue Whale (W)
Finished
۱۴:۰۰
Hualian (W)
۰
۱
Taoyuan Mars FC (W)
Finished
۱۱:۰۰
New Taipei Hang Yuen (W)
۱
۰
Taipei Bravo (W)
Finished
۱۱:۳۰
  China League 2
Shanghai Harbor Reserves
۱
۰
Guangxi Lanhang
Finished
۱۱:۳۰
Jiangxi Dark Horse Junior FC
۲
۰
Quanzhou Yassin
Finished
۱۲:۳۰
Dalian Kuncheng
۲
۰
Beijing Institute of Technology FC
Finished
۱۴:۳۰
  Australia NPL Queensland
Queensland Lions SC
۴
۰
Sunshine Coast Wanderers
Finished
۱۰:۱۵
Peninsula Power
۲
۱
Rochedale Rovers
Finished
۱۰:۳۰
Redlands United
۰
۲
Brisbane City
Finished
۱۱:۳۰
Brisbane Wynnum Wolves FC
۲
۳
Brisbane Roar U23
Finished
۱۱:۴۵
  Australia NPL Tasmania
Devonport City
۲
۰
Riverside Olympic
Finished
۱۰:۰۰
Launceston United
۱
۳
Clarence Zebras
Finished
۱۰:۰۰
Launceston City
۱
۳
Kingborough Lions
Finished
۱۰:۱۵
  Australia Victoria Premier League 2
Boroondara Carey Eagles
۴
۳
Goulburn Valley Suns
Finished
۰۸:۳۰
Nunawading City
۳
۲
FC Melbourne Serbia
Finished
۰۸:۳۰
  Japan Japan Football League
Tochigi City
۳
۱
Sony Sendai
Finished
۱۱:۳۰
Criacao Shinjuku
۱
۴
Kochi United SC
Finished
۰۷:۳۰
Reinmeer Aomori
-
-
Verspah Oita
Finished
۰۷:۳۰
Tokyo Musashino United FC
۰
۲
Honda F.C.
Finished
۰۷:۳۰
  Australia Queensland Premier League U23
Eastern Suburbs U23
۲
۵
Moreton City Excelsior II U23
Finished
۱۰:۱۵
Capalaba U23
۵
۰
Mitchelton U23
Finished
۰۹:۳۰
  Macao Elite League
Monte Carlo
۱
۲
University of Macau
Finished
۱۴:۳۰
Gala
۱
۰
Sporting Macau
Finished
۱۶:۳۰
  Argentina Torneo Federal A
Ferro Carril Oeste General Pico
۰
۱
Ciudad de Bolivar
inprogress
۲۱:۳۰
  Brazil Copa Espirito Santo
Rio Branco ES
۱
۰
Capixaba Sport Club ES
inprogress
۲۱:۳۰
Real Noroeste Capixaba FC
۳
۱
Vilavelhense ES
inprogress
۲۱:۳۰
Linhares FC ES
۱
۱
Vitoria ES
inprogress
۲۱:۳۰
Porto Vitoria
۱
۰
Desportivo Ferroviaria
inprogress
۲۱:۳۰
  Europe Euro Group F
Turkey
۰
۳
Portugal
Finished
۱۹:۳۰
Georgia
۱
۱
Czech Republic
Finished
۱۶:۳۰
  Norway 2. Division Avd. 1
FK Eik Tonsberg
۱
۱
FK Arendal
Finished
۱۶:۳۰
Brann 2
۱
۲
Notodden FK
Finished
۱۵:۳۰
  Australia Northern NSW Premier League Women
New Lambton FC (W)
۶
۰
Broadmeadow Magic (W)
Finished
۰۹:۳۰
Adamstown Rosebud (W)
۲
۳
Newcastle Olympic (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Australia NPL New South Wales
Marconi Stallions
۳
۳
Sutherland Shire Sharks
Finished
۱۲:۳۰
St George City FA
۳
۴
NWS Spirit FC
Finished
۱۲:۴۵
Hills United FC
۰
۲
Wollongong Wolves FC
Finished
۱۲:۳۰
Sydney Olympic FC
۰
۰
Apia Leichhardt Tigers
Finished
۱۰:۳۰
  Australia Queensland Premier League Women
Robina City FC (W)
۲
۱
Capalaba (W)
Finished
۰۹:۳۰
Logan Lightning (W)
۱
۱
North Lakes (W)
Finished
۱۰:۴۵
Moreton City Excelsior (W)
۱
۲
Broadbeach United SC (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Australia Western Australia State League 1 Reserves
Mandurah City FC Reserves
۲
۰
Dianella White Eagles Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Gosnells City Reserves
۱
۵
UWA-Nedlands FC Reserves
Finished
۰۶:۳۰
Rockingham City FC Reserves
۴
۱
Cockburn City Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Subiaco Reserves
۱
۴
Gwelup Croatia SC Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Kingsley Westside Reserves
۱
۰
Murdoch University Melville FC Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Joondalup United Reserves
۰
۱
Sorrento FC Reserves
Finished
۰۸:۳۰
  Australia South Australia State League 1 Reserves
Salisbury Utd Reserves
۱
۳
Western Strikers Reserves
Finished
۰۶:۴۵
Playford City Patriots Reserves
۳
۰
Adelaide Victory Reserves
Finished
۰۶:۴۵
West Adelaide Reserves
۳
۵
Cumberland United Reserves
Finished
۰۶:۴۵
West Torrens Birkalla Reserves
۲
۰
Adelaide Cobras Reserves
Finished
۰۶:۱۵
Fulham United Reserves
۰
۷
Sturt Lions Reserves
Finished
۰۶:۴۵
Vipers Reserves
۱
۱
Adelaide Blue Eagles Reserves
Finished
۰۷:۱۵
  Japan Nadeshiko League Women
NGU Nagoya FC (W)
۰
۰
AS Harima Albion (W)
Finished
۰۶:۳۰
Setagaya Sfida (W)
۰
۱
Iga Kunoichi (W)
Finished
۰۷:۳۰
Orca Kamogawa FC (W)
۱
۰
Nittaida Nippon (W)
Finished
۱۲:۳۰
Shizuoka SSU Bonita (W)
۲
۲
Ehime FC (W)
Finished
۰۸:۳۰
  Brazil Matogrossense U20
Acao U20
۰
۱
Mixto EC U20
Finished
۱۷:۰۰
  Norway 3. Division avd. 1
Bjarg
۳
۰
Fana IL Nesttun
Finished
۱۵:۳۰
FK Haugesund II
۷
۵
Stord Sunnhordland FK
Finished
۱۵:۳۰
IL Sandviken
۲
۰
Loddefjord
Finished
۱۶:۳۰
Askoy FK
۳
۲
Floro SK
Finished
۱۶:۳۰
Foerde
۲
۱
Ardal
Finished
۱۶:۳۰
  Mali League Women
AS Mande (W)
۲
۲
Amazones C5 (W)
Finished
۲۰:۰۰
AS Police Bamako (W)
۰
۰
USFAS (W)
Finished
۲۰:۰۰
  Norway 3. Division avd. 5
Gjelleraasen
۰
۳
Bjorkelangen
Finished
۱۵:۳۰
Ready
۳
۲
Spjelkavik
Finished
۱۶:۳۰
Funnefoss/Vormsund
۰
۳
Lorenskog IF
Finished
۱۶:۳۰
Hodd IL II
۲
۲
Skedsmo
Finished
۲۰:۰۰
  Australia Victoria State League 1
Malvern City
۳
۰
Springvale White Eagles
Finished
۰۸:۳۰
  Norway 3. Division avd. 4
Trygg/Lade
۵
۰
Lillestrom 2
Finished
۱۴:۳۰
Verdal
۲
۲
Orkla
Finished
۱۶:۳۰
Rana FK
۰
۲
Surnadal
Finished
۱۴:۰۰
  Australia Western Australia State League 1
Kingsley Westside FC
۳
۴
Murdoch University Melville
Finished
۱۰:۳۰
Rockingham City
۰
۱
Cockburn City
Finished
۱۰:۳۰
Gosnells City
۰
۳
UWA Nedlands
Finished
۰۸:۳۰
Subiaco AFC
۰
۱
Gwelup Croatia SC
Finished
۱۰:۳۰
Mandurah City
۱
۱
Dianella White Eagles
Finished
۱۰:۳۰
  Australia Northern NSW Reserves League
Lake Macquarie City Reserves
۱
۰
New Lambton Reserves
Finished
۰۷:۳۰
Adamstown Rosebud Reserves
۳
۱
Maitland FC Reserves
Finished
۰۶:۰۰
Valentine Phoenix Reserves
۰
۱
Cooks Hill United FC Reserve
Finished
۰۸:۰۰
  Norway Toppserien Women
Roa (W)
۲
۱
Kolbotn (W)
Finished
۱۴:۳۰
Stabaek IF (W)
۰
۱
Lillestrom LSK Kvinner (W)
Finished
۱۴:۳۰
Rosenborg BK (W)
۱
۲
Valerenga (W)
Finished
۱۴:۱۵
Lyn Fotball (W)
۱
۰
Asane Fotball (W)
Finished
۱۴:۳۰
SK Brann (W)
۵
۱
Arna-Bjørnar (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Uruguay Amateur Cup
Sportivo Barracas Dolores
۰
۱
Ferro Carril de Salto
inprogress
۲۲:۰۰
Estudiantil Sanducero FC
۰
۰
Huracan de Paysandu
inprogress
۲۲:۳۰
  Argentina Primera C Metropolitana
Club Mercedes
۱
۰
Victoriano Arenas
inprogress
۲۲:۳۰
  Brazil Goiano 2
Inhumas Esporte Clube
۰
۱
Ouvidorense
inprogress
۲۲:۰۰
  Brazil Paranaense 2
Nacional PR
۰
۰
Rio Branco PR
inprogress
۲۲:۳۰
Parana Clube
۶
۲
Gremio Maringa
Finished
۰۳:۰۰
  Brazil Paranaense U20
Patriotas FC U20
۱
۰
Cascavel U20
inprogress
۲۱:۳۰
Coritiba U20
۰
۰
Hope Internacional Campo Largo U20
inprogress
۲۱:۳۰
Athletico Paranaense U20
۸
۰
Parana Clube U20
Finished
۱۶:۳۰
  Zimbabwe Premier Soccer League
Herentals FC
۱
۲
Ngezi Platinum
Finished
۱۶:۳۰
Arenel Movers FC
۱
۲
Telone FC
Finished
۱۶:۳۰
  Kazakhstan Premier League
FK Kyzylzhar Petropavlovsk
۰
۱
FC Astana
Finished
۱۶:۳۰
Zhetysu Taldykorgan
۱
۲
Kaisar Kyzylorda
Finished
۱۶:۳۰
  Ethiopia Premier League
Ethiopian Medhin
۱
۲
Ethiopia Bunna
inprogress
۱۵:۳۰
Sidama Bunna
۱
۴
Defence Force FC
Finished
۱۸:۳۰
  World Friendly International Matches U20
Ecuador U20
-
-
Canada U20
Cancelled
۰۲:۱۵
  Thailand League 1 Women
Chonburi Sports School (W)
۰
۵
BG College of Asian Scholars (W)
Finished
۱۳:۳۰
  Lithuania II Lyga
FM Klaipedos
۰
۳
Vilnius FK Zalgiris II
Finished
۱۴:۳۰
Fortuna Kaunas
۰
۷
FK Viltis Vilnius
Finished
۱۲:۳۰
FK Saned
۲
۶
Dainava II
Finished
۱۳:۳۰
  Brazil Cearense U20
Ceara U20
۸
۰
АЕ Tiradentes U20
Finished
۱۶:۰۰
  Brazil Catarinense 2
Guarani de Palhoca
۰
۰
Metropolitano SC
inprogress
۲۱:۳۰
  Iceland 3. Deild
KV Vesturbaejar
۲
۵
Vaengir Jupiters
Finished
۱۷:۳۰
  Argentina Regional League
Club Deportivo Itati
۰
۰
CA Chaco For Ever Reserves
inprogress
۲۲:۰۰
CA Juventud de Puerto Tirol
۰
۰
CA San Fernando
inprogress
۲۲:۰۰
  Argentina Primera A Women
Rosario Central (W)
۱
۱
Racing Club (W)
inprogress
۲۱:۳۰
  Peru Reserve League
Universitario de Deportes Reserves
۳
۲
Carlos Manucci Reserves
Finished
۱۹:۰۰
Union Comercio Reserves
۰
۰
Atletico Grau Reserves
Interrupted
۱۹:۰۰
  Belarus 1. Division
Shakhtyor Soligorsk Reserves
۳
۵
FC Belshina Bobruisk
Finished
۱۸:۳۰
Energetik-BGU
۲
۵
Maxline Vitebsk
Finished
۱۶:۳۰
FK Lokomotiv Gomel
۳
۲
BFF Academy Minsk U17
Finished
۱۶:۳۰
Ostrovets
۳
۰
Torpedo Zhodino Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Dinamo Minsk Reserves
۲
۰
Kommunalnik Slonim
Finished
۲۰:۳۰
  Australia Tasmania National Premier League U21
Launceston City U21
۴
۰
Kingborough Lions U21
Finished
۰۸:۰۰
  Tajikistan Vysshaya Liga
FC Vakhsh
۴
۲
Khosilot Parkhar
Finished
۱۶:۰۰
  Norway U19 Elite League
Valerenga U19
۱
۱
Drobak/Frogn U19
Finished
۱۴:۳۰
  Australia NPL Queensland Women
Lions FC (W)
۰
۶
Brisbane City (W)
Finished
۱۲:۳۰
Football Queensland QAS (W)
۰
۲
Sunshine Coast Wanderers (W)
Finished
۱۰:۳۰
  Myanmar U20 League
Yadanarbon FC U20
۰
۲
Rakhine United U20
Finished
۱۲:۳۰
Thitsar Arman U20
۰
۰
Shan United U20
Finished
۱۲:۳۰
Dagon Star United U20
۰
۰
ISPE U20
Finished
۱۲:۳۰
  Japan Nadeshiko League 2 Women
Veertien Mie (W)
۰
۴
Okayama Yunogo Belle (W)
Finished
۱۰:۳۰
  South America Copa America Group A
Peru
۰
۰
Chile
Finished
۰۳:۳۰
  United States USL Women
North Carolina Courage (W)
۱
۰
FC Carolinas (W)
Finished
۰۱:۳۰
Kings Hammer FC (W)
۱
۱
Indy Eleven (W)
Finished
۰۲:۳۰
Lexington SC (W)
۲
۲
Racing Louisville FC II (W)
Finished
۰۲:۳۰
River Light SC (W)
۳
۱
Rochester FC (W)
Finished
۰۳:۳۰
Cleveland Force SC (W)
-
-
AFC Ann Arbor (W)
inprogress
۲۱:۳۰
  Saint Kitts And Nevis SKNFA Premier League
Trafalgar Southstars
۰
۵
Flow 4G Cayon Rockets
Finished
۰۳:۳۰
  Russia Premier League Women
Zvezda 2005 Perm (W)
۱
۱
FK Krylya Sovetov Samara (W)
Finished
۱۱:۳۰
Ryazan (W)
۰
۱
Yenisey Krasnoyarsk (W)
Finished
۱۶:۳۰
  China Super League Women
Hainan Qiongzhong (W)
-
-
Henan Jianye (W)
Finished
۱۵:۰۵
Shaanxi Changan Athletic (W)
۰
۲
Wuhan Chegu Jiangda (W)
Finished
۱۵:۰۵
Yongchuan Chashan (W)
۰
۱
Shanghai Shengli (W)
Finished
۱۵:۰۵
  Iceland 5. Deild
IB Uppsveitir
۰
۱
Hordur Isafjordur
Finished
۱۶:۳۰
  Bolivia Copa Simon Bolivar
Escuela Enrique Happ
۰
۰
Millonarios FC
Finished
۱۹:۳۰
  Brazil Cearense 3
Terra E Mar CE
۱
۱
Esporte Club Limoeiro
inprogress
۲۲:۰۰
  Spain U19 Regional League
Atletico Barranco Hondo U19
-
-
Puerto Cruz U19
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید